YENİLEME İÇİN KİMLİK BAŞVURU İŞLEMLERİ

YENİLEME KİMLİK BAŞVURUSU İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

DİKKATLE OKUYUNUZ: Aşağıdaki evraklar hazırlandıktan sonra internetten randevu alınıp Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğündeki "özel güvenlik şubesine" teslim edilecektir. İnternette ve emniyetin sitesinde farklı evraklar gözükebilir bu liste dışındaki bilgileri dikkate almayınız.Randevu almak için http://e-randevu.istanbul.pol.tr adresini kullanabilirsiniz (not: Randevu alırken sistem elinizdeki evrakları işaretlemenizi istiyor, olan olmayan hepsini işaretleyin)

1.Yenileme eğitim sertifikasının aslı ve fotokopisi. (Kursumuz veriyor)

2.Güvenlik kimlik kartı aslı ve fotokopisi

3. Nüfus cüzdan fotokopisi

4.1 adet biyometrik fotoğraf (Zemin rengi beyaz olucak, ve erkekler için sakalsız, kravatlı, ön cepheden olacak

5.Öğrenim belgesinin aslı ve fotokopisi (Diploma,Tasdikname,Öğrenci Belgesi vb.)  (E-devlet çıktısı da oluyor)

6.Kimlik Kart ücretinin makbuzu (2020 yılı için 40 TL) özel güvenlik şubeye götürülücek. Ücret  Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı adına Türkiye Halk Bankasına Gişeden “ÖZEL GÜVENLİK KİMLİK KARTI TAHSİLATI” ödemelerinden yatacak. ATM den ise:(Sadece Halkbank ATM sinden oluyor) Sırasıyla: GİRİŞ, FATURA VE ÖDEMELER, EĞİTİM VE SINAV ÖDEMELERİ, POLİS AKADEMİSİ ÖDEMELERİ,ÖZELGUV.KİMLK KART-POL.TES- TC YAZMA  

6.Dilekçe ve takip fişi ( internetten randevu alındığında sistem ekrana getiriyor. Siz sadece yazıcıdan çıktı alıp imzalıyorsunuz

7. 1 adet arşiv araştırma formu (Bilgisayar ortamında doldurup çıktısı alınacak www.camlicaguvenlik.com adresinde ana sayfadan forma ulaşabilirsiniz.)

Evrakların Teslim edileceği yer: İstanbul Özel güvenlik şubesi, Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü içinde  (Metrobüsle Mecidiyeköy durağında inilebilir.) (Not: jandarma bölgesinde(kırsalda) ikamet edenler: Maslak İl Jandarma Komutanlığına teslim edilecektir. jandarma bölgesi adaylar gitmeden önce kursumuzla mutlaka görüşünüz prosedür farklıdır.)

Son güncelleme: 10.11.2020

YENİLEME İÇİN KİMLİK BAŞVURU İŞLEMLERİ