Hakkımızda

Çamlıca Özel Güvenlik

İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğünün 07.03.2005 tarihli EGM.EGTM.0152 faaliyet izin belgesi ile hizmet vermekteyiz.Her zaman önemli olan ve günümüz şartlarında önemi daha da artan güvenlik ihtiyacı, özel güvenlik kanunu ile özel güvenlik eğitiminin önemini ve zorunluluğunu ön plana çıkartmıştır. 5188 sayılı özel güvenlik kanunu gereğince öğretmen kökenli kurucular tarafından kurulan ÇAMLICA ÖZEL GÜVENLİK kanunun gerektirdiği şartlar ve uluslararası standartlarda eğitim vermektedir.

Hakkımızda
Misyonumuz

Misyonumuz

Özel güvenlik sektöründe kaliteli,güvenilir ve başarı odaklı bir eğitim kurumu olmak.Her zaman gelişmekte olan özel güvenlik sektöründe kursiyerlerimize iyi bir eğitim sonucu meslek kazandırmak.Sınav sonucu başarılı olan kursiyerlerimize kimliklerini aldıktan sonra iş bulmalarında yardımcı olmak.İş hayatında onurlu, dürüst, davranış kurallarına uyan ve başarılı özel güvenlik elemanları yetiştirmektir.

Vizyonumuz

Vizyonumuz

ÇAMLICA ÖZEL GÜVENLİK Temel ve Yenileme, Silahlı ve Silahsız olmak üzere, eğitimde milli birlik ve beraberliğimizi esas alarak, kanunda belirtilen ders konularını kursiyerlerimizin ortama uyum sağlayacakları, karşılaştıkları güçlüklerde; ne şekilde hareket edeceklerini, neler yapabileceklerini anlatmak suretiyle eğitimlerine devam etmektedir.

Hedefimiz

Hedefimiz

Kurumumuz kadrosu kanunda belirtilen şartlara uygun alanında uzman, seçkin, deneyimli, halen çalışan ve emekli Emniyet Müdürü,Emniyet Amiri, Avukat, Uzman itfaiyeci, Doktor, Mühendislerden oluşmaktadır. Güvenliğin gerektirdiği her türlü profesyonel eğitimi, teknik altyapı, uzman kadro ve çağdaş anlayışla birleştiren ÇAMLICA ÖZEL GÜVENLİK, hizmet verdiği kişi ve kurumlara daima müşteri memnuniyetini en üst düzeyde yaşatma hedefindedir.